SAKMILs hovedsideSAKMIL-nyheteneInformasjon og historikkSAKMILs beryktede ordlisteThe SAKMIL GalleryGjestebokSkriv til SAKMIL! Navigasjonsmeny
Topp
Uke 48, 2002 Nyheter
 RT

SAKMIL-nyhetene kom med sin siste utgave mandag 28. oktober 2013. Denne siden vil ikke lenger bli oppdatert.
Takk til alle lesere som har bidratt til å holde hjulene i gang de siste 17 årene!

Rykter & Rauaraddel

  • Fredag inviterer R&B Management sin artiststall til storslagent julebord i Bronnhuset på Stokka. Over 10 band er ventet til festen, som også inkluderer releasen av R&B Bands udødelige og ferske singel "Når ei lidå mius".

  • Med sikte på å utvide stallen ytterligere, drar R&B Management halvdel R på studietur til Perth i Australia søndag.

  • Samme dag reiser også Halvdel B på handletur til Kina. Det er da snakk om hovedstaden Beijing i landet Kina, og ikke verken Nord- eller Sør-Kinaen på Klepp. "Bokså" skal ikke være med.

  • Mens andre drar til Australia og Kina, drar Elfinn til Argentina. I hvert fall har Elfinn Bæn tatt turen til Jonnys mobile studio og startet innspillingen av Elfinn i Argentina.

  • Det er ikke bare Litle-store som klarer å få oppmerksomhet rundt gardsdriften sin i media. Mandag var Gillen på plass i NRK Lokalen hvor han villig fortalte om Gillens Slaveepler.

  • En eksilbassist i Bodø kjørte torsdag over Saltfjellet i over 20 kuldegrader, og skal ha lengtet sterkt hjem til Jæren og Hornmusikk-øving. At en iskald novemberkuling gjorde sitt til at det føltes som rundt 20 kuldegrader også på Klepp, visste han imidlertid ingenting om.

  • Billettsalget til Nyttårskonsertene er i gang, og støttemedlemmene har muligheten ut uken til å bestille sine billetter. Øvrige billetter legges ut for salg hos Modell Frisør kommende mandag.

    (25.11.2002 kl 06:00)

  • Hovedside

  • Arkiv
  • Multimedia
  • Søk etter artikler
  • Ja, ke syns du?
  • Tilfeldig artikkel

  • Informasjon
  • Tips oss!

    Ukens spørsmål
    Blir Bitte-Litle en flink trommeslager?
    JaNei

    Vis resultat

    DENNE UKEN:
    Hele denne uken

     Endelig kom Bitte-Litle
     Ikke CNN, men TBS
     Litle-Store i flere mediestunt
     Dyrehagen får navn
     Klar for Flaggermusen
     Prøvde å lure SAKMIL-nyhetene
     Folk & navn: Stokken
     Rykter & Rauaraddel

    Uke 47, 2002:
    Hele denne uken

     Griseprat til CNN
     Gretha feiret 20 år med stil
     Åpen strid om massevelt
     Bunadskledde Rovere i Skottland
     Dugnadsgjeng flyttet advokater
     Don Andersoni til filmen
     Folk & navn: Boris Aleksandrov
     Rykter & Rauaraddel

    Uke 46, 2002:
    Hele denne uken

     Vellykket foajekonsert
     Førtiårsdag full av overraskelser
     Ragnhild møtte sin helt
     Manager med ukjent TV-bakgrunn
     Folk & navn: Tore de France
     Rykter & Rauaraddel