SANDNES: Det går sjelden en onsdag uten quiz på Megleren Øl- og Vinstue på Sandnes, og det ukentlige arrangementet har blitt svært populært de siste årene. I forrige uke var det 11 lag som stilte til lag, deriblant noen med noe redusert besetning.
Fasiten var ett av de lett reduserte lagene, og dukket opp som en trio denne gang. Dermed var det ingen som ble overrasket da laget havnet på nedre halvdel av resultatlistene i første omgang, som ellers ble vunnet av Naked Men Singing foran Sodd og Newton & De.
I andre omgang var det derimot klasse over de tre Fasiten-deltakerne, som like godt slo til med rundeseier foran Sodd og Naked Men Singing på andre- og tredjeplass. Fornøyd kunne de innkassere en gratisrunde i Megler-baren, som trolig vil bli omsatt i reelle verdier denne uken.
SAKMIL-nyhetene har ikke fullstendig oversikt over sammenlagtresultatene i Megler-quizen slik de er nå, men det er grunn til å tro at Naked Men Singing styrer mot en ny månedsseier. I tillegg har også Sodd gjort det bra. Svarene på hvem som vant oktober måned blir gitt på onsdag, når quizen som vanlig starter klokken 20:30.
(31.10.2011 kl 06:00) |